1 / 7
Lenovo IdeaPad
300 €
03.03.2023 18:46

Карпош / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

80 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Se prodava lap top mnogu malce koristen, dobro socuvan. Za povekje informacii javete se na 075323503 📞

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Stefani
Потврден огласувач
75323503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам