1 / 2
NIKON 50mm 1.4 G serija
380 €
Цената е фиксна
19.05.2023 13:21

Гостивар / Гостивар

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Se prodava Objektiv Nikon 50mm 1.4 g
Mnogu socuvan. Komplet so kapacinja i lends hood.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

RUZHDI
Потврден огласувач
070272627
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам