1 / 6
Roland td 30 silver
7 €
16.05.2023 15:42

Штип / Штип

Se prodavaat el.tapani td 30 komplet kako sto se na slikite.
1 TD-30 drum sound module
1 KD-140-BC V-Kick
1 PD-128S-BC V-Pad (snare)
2 PD-128-BC V-Pads (tom 1, tom 2)
2,PD-128-BC V-Pads (tom: 3, tom 4)
1 VH-13-MG V-Hi-Hat
2 CY-14C-MG V-Cymbals (crash)
1 CY-15R-MG V-Cymbal (ride)

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070319921
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам