1 / 8
Dell Latitude D830
4.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2023 15:04

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

100 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Продавам половен Dell лаптоп во одлична состојба.
Лаптопот работи и би можел да користи за канцелариска работа или сурфање на интернет и доаѓа со полнач
Спецификации: SSD од 120GB, RAM од 2GB


Цена: 4200ден
Контакт: 071/238/399

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Димитар
Потврден огласувач
071238399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам