1 / 4
Krevet 160x200 i TV komoda
1 МКД
Цената не е фиксна
04.03.2023 10:20

Аеродром / Скопје

Се продава:
- Брачен кревет/ француски лежај со механизам за складирање. Димензии 160х200. Цена 6000 денари
- ТВ комода со димензии 120х40, височина 50. Цена 2000 денари.
Доколку се земат заедно, цената е 7000 денари.
Преземање и транспорт од страна на купувачот. Повеќе информации на телефонскиот број 077 805 255.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

***
Потврден огласувач
077805255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам