1 / 5
Baterija - Polnac 20v PARKSIDE
3.500 МКД
09.05.2023 11:01

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Baterijata i polnacot se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE.
Jacina 20v-2Ah nameneti za site bateriski alati od programata 20v-Team na PARKSIDE.
Informacii na tel.
075 - 581 - 117
GORAN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

RISTE
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам