1 / 8
Se prodava Ford Escort 1.8 TD
800 €
Цената не е фиксна
21.05.2023 15:45

Охрид / Охрид

Марка:

Ford

Модел:

Escort

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava Ford Escort 1.8 TD,registriran do 11ti mesec 2023 godina.
Kontakt 075 265 858

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075265858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам