1 / 4
Cevli Alpina RM5 28.5 (43-44)
2.000 МКД
29.03.2023 19:17

Аеродром / Скопје

Prodavam cevli Alpina RM5 broj 28.5, odgovara na broj 43-44, malku koristeni, so originala kutija.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Оглас
Потврден огласувач
078349351
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам