1 / 12
Jeep Grand Cherokee ...Fabrika ...
5.600 €
04.06.2023 20:27

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Jeep

Модел:

Grand Cherokee

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Jeep Grand Cherokee.3.1Td Limited Oprema .Off road gumi Registriran Bez zabeleska. Cena 5650evra 077605823
Servis Komplet motor .menjac. def.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zarko
Потврден огласувач
077605823
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам