1 / 8
CITROEN C4 1.6 HDI
2.450 €
Цената е фиксна
Денес 09:04

Штип / Штип

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registriran do 12 mesec
Zelen karton cela godina
Dva para gumi letni i zimni
Ful oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PRODAVAM TRAKTORSKA PRIKOLICA/PRIKULICA
rustijanstevanovski@yahoo.com
Потврден огласувач
078-207-667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам