1 / 10
Opel Insignia 1.6 cdti EcoFlex 2017
12.700 €
30.05.2023 13:52

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Ope Insignia 1.6cdti EcoFlex SPORT TOURER 2017 Vo Odlicna sostojba.
Registrirana so 03.2024
Voziloto e servisirano do posleden kilometar vo ovlasten servis so servisna kniska.
Moze zamena.
Tel. 078/323-574

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ilija
Потврден огласувач
078323574
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам