1 / 3
Opel Astra 1.6H
3.000 €
25.04.2023 22:25

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodavam Opel Astra 1.6H
Donesen od CH
Registriran so zelenkarton
servisirano

072669313

PRODADENO......

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Volkswagen
Zajas
Потврден огласувач
0038972669313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам