1 / 1
Masa so klupi i stolcinja
1 €
27.05.2023 11:39

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava masa so klupi i stolcinja spremni za farbanje kvalitetno izrabotka golemini: masa 110*65
Klupi 110 * 43
Stolcinja 40 * 43

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
070317476
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам