1 / 2
Se prodavaat garazni mesta vo Karpos
По Договор
06.03.2023 09:48

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

13 m²

Se prodavaat poveke garazni mesta vo nova zgrada vo Karpos od 12-13 m2

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

marina
Потврден огласувач
070344070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам