1 / 3
Playstation5 Nov, otpakuvan samo za slikanje!!!
790 €
06.03.2023 10:45

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava PlayStation 5, nov, kupen denes od Telekom, otpakuvan samo za slika. So nego sledat 2 joyistick, polnac za istite, dve novi igri, God of War i Gran Turismo 7. Ima i garancija!Kupen 57.000 den. Cena 790 eur!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
070507178
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам