1 / 10
Brusalica 1200w PARKSIDE
4.000 МКД
02.05.2023 11:42

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE.
Jacina 1200 wati so potenciometar za regulacija na vrtezi, golemina na kamen do 125 mm. i podesiva racka vo tri pozicii i rezervni cetkici. Vo kutija so dodatoci.
Informacii na tel.
075 - 581 - 117
GORAN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

RISTE
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам