1 / 12
Mercedes E250 Coupe
11.500 €
22.05.2023 17:36

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 250

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes E250 CDİ Coupe. AMG Paket Panorama. 2009Godina. 250.000Klm.Registriran Cela Godina + Zelen KARTON. AMG Oprema AMG Bandazi 18" NOVİ Gumi.M+S Perla Bela Boja Park Senzori Greaci Panorama Komandi Na Volan 2Kljuca.Napraven Komplet Servis. Malo Potrosuvacka. Kolata e Vo Dobra Sostojba. Dobro Sacuvan Donesen Od Sfajcarija.Pred Edna Godina Bez Zameni Ve Molam. İnfo TEL: 078455505 // 071 934 772

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mercedes
Потврден огласувач
078455505
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes E250 Coupe

11500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам