1 / 10
Se prodavaat unikatni masi
1 €
06.03.2023 15:55

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat unikatni masi izraboteni od Argentinski orev vo kombinacija so epoksid ili samo drvo

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
072535162
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам