1 / 4
reno premium euro 4
4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.04.2023 19:02

Скопје Центар / Скопје

se prodava zamenuva reno premium euro 4 plateni site davacki do registracija tel078478984

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Goran
Потврден огласувач
078478984
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам