1 / 4
POLOVNI DELOVI PASAT. FORD FOKUS. SKODA. POLO. VENTO
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2023 19:44

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

DELOVI ZA. PASAT 1.9. 131. 116. I 1.8 BENZIN VENTO 1.9 EZDI. POLO 1.4 MPI FORD FOKUS 20006GO 1.6 DIZEL. SKODA DIZEL

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lana
Потврден огласувач
078477761
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам