1 / 1
Macbook Pro
200 €
05.05.2023 17:06

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

120gb ssd
5gb ram
Aluminium
Slim
Bussiness laptop
Light logo
Light keyboard
3h baterija

Info na viber 077579655

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

House Broker
macedonia
Потврден огласувач
079366674
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам