1 / 12
CHANAK prodava extra dupleks vo strog centar na top lokacija
97.999 €
30.05.2023 10:00

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

127 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

👍EXTRA ponuda vo CHANAK agencija👍
-Prodažba na stan DUPLEX vo strog centar na extra lokacija

📏POVRŠINA: 127M2
⛳️ LOKACIJA: STROG CENTAR

► RASPORED: nivo 1
• Hodnik
• Kujna (POSEBNO)
• Trpezarija i dnevna
•Spalna soba 1
•Spalna soba 2
• Balkon
• Banja
► RASPORED: nivo 2
• Hodnik
•Spalna soba 1
•Spalna soba 2
• Banja

►SOPSTVEN HIDROFOR SO CISTERNA
►PARNO

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate
vo bilo koe vreme vo tekot na denot.
CHANAK - Agencija za nedvižnosti
📲 078/ 44 99 89 Viber,Whats app
📧 info agencija.chanak@gmail.com
🗺 ul.Derviš Cara br.63 Tetovo (sproti opštinata vo Tetovo)
https://goo.gl/maps/GM2G14jAKbotVDS29
www.chanak.mk
FB: @agencija.chanak
IG: @agencija.chanak

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 071/280-333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам