1 / 1
Се продава нива во Црничани, Дојран
8 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 13:00

Дојран / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

8211 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава нива од 8211м2 во Црничани, Дојранско на самиот асфалт покрај патот. Поволна за плантажи, фотоволтаици и останато.

Цена по договор.

Контакт: 070-359-133

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ivona Stojanova
Потврден огласувач
070359133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам