1 / 3
Hilta hilti hilt na benzin
300 €
01.06.2023 18:47

Струга / Струга

Golema germanska hilta na benzin vo odlicna sostojba. Moze zamena za skuter tomos elektricen skuter. Dajte ponuda.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава / Можна е замена од:

Sabit
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам