Се продава земјиште во Орман (вон град)
30.000 €
21.03.2023 13:00

Карпош / Скопје

Квадратура:

1395 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава плац во Орман (вон град), заедно со изградена викендица 25м2, веднаш до улицата и патеката за крос мотори, што води до црквата.
Контакт мобилен 070/483-029

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Лидија
Потврден огласувач
070269994
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам