1 / 10
PRZO AVTO KOMPLEKS - VW TRANSPORTER T5 -
По Договор
05.05.2023 13:48

Битола / Битола

1.9TDI /1896 sm3 / 75 kw / 102 ks / 2007 god./ 330000 km

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

PRZO AVTO KOMPLEKS
Потврден огласувач
070207336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам