1 / 7
Фотоапарат Киев со блиц Максвел - Fotoaparat Kiev + blic
1.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2023 09:09

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Во исправна состојба, многу сочуван, како нов, користен многу малку само за домашна употреба

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

Cece
Потврден огласувач
078400017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам