1 / 12
VOLKSWAGEN FOX 1.4 TDI KLIMA
3.449 €
30.05.2023 19:02

Струмица / Струмица

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Fox

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2024

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

GERMANSKO VOZILO DONESENO VOZEJKI
Volkswagen Fox
1.4 TDI
51kw/69ks
2006
KLIMA
182000 KM
SERVISNA KNISKA
SERVISIRANO PRED 2000 KM
M/S GUMI ALUMINIUMSKI BANDAZI ORIGINAL
DELIVA ZADNA KLUPA
APSOLUTNO TOP SOSTOJBA
Potrosuvacka 4 l na 100km
Idealno za pocetnici i za gradsko vozenje
Registrirano na Mk tabli do 05/2024 godina070253646
070214232

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070253646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам