1 / 10
Ubodna pila 800w PARKSIDE
4.000 МКД
08.06.2023 12:09

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Ubodnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE.
Jacina 800 wati, so potenciometar za regulacija na brzina, so moznost za secenje vo drvo i metal, so led svetlo i laser za pravec na secenje, so opcija za secenje pod agol od 22.5 i 45 stepeni.
Vo kufer so dodatoci.
Informacii na tel.
075 - 581 - 117
GORAN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

RISTE
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам