1 / 12
KUKA OPREMENA
70.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.03.2023 13:00

Чаир / Скопје

Број на соби:

4,5

Квадратура:

127 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

40 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Xhon Kenedi Dizonska BR 14

SE PRODAVA NOVA KUKA NA 2 SPRATA OPREMENA SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA 127m2
ULICA DIZONSKA BR 14

Muhamed Islami
071 36 36 16
071 36 66 94

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Muhamed
Потврден огласувач
071363616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам