1 / 6
Kia Sorento
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.06.2023 10:01

Виница / Виница

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Останато

Kolata e vo odlicna sostojba mashinski i karoseriski, vredi da se vidi
076 338 016

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
076338016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам