1 / 10
Bmw x5
4.800 €
26.05.2023 07:57

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2024

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava bmw x5 moze zamena so kola so 7 sedista

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Xixi
Потврден огласувач
078810000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам