1 / 6
Се продава стан во Чаир
75.000 €
07.03.2023 14:51

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

74 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Чаир, ул.Џон Кенеди

Се продава комплетно реновиран стан на ул.Џон Кенеди, северна ориентација.
Станот е на 3. кат, од вкупно 4. Без лифт.
Располага со ходник, кујна со трпезарија и дневна соба, две спални соби и остава (69м2) + тераса (5м2).
Дополнително, има функционален подрум и обезбедено паркинг место на паркинг со рампа.
Станот се продава наместен или празен.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Сузана
Потврден огласувач
071542299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам