1 / 12
Opel Corsa 1.3 CDTi, 2009 godina
4.500 €
24.03.2023 09:43

Карпош / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Corsa 1.3 CDTi
2009 godina

* Voziloto e vo solidna sostojba, Klima, servisna…

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel.070229000
www.bestauto.kk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Volkswagen Passat 2.0 TDI 140ks, DSG, 2006 god

5350 €

Audi A3 1.6 TDI 105 ks, 2009 godina

7650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам