1 / 11
Bowers & Wilkins B&W 685
350 €
14.04.2023 00:20

Аеродром / Скопје

Продавам B&W 685. Фантастични звучници наградувани повеќе пати од најреномираните аудио портали и списанија како најдобри во својата класа. Во одлична состојба.
Се продаваат без сталци.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070200606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам