1 / 11
Izdavam stan Topansko
1 €
23.04.2023 10:41

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

66 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Metodija Mitevski

Izdavam 3 soben renoviran stan vo Topansko pole ba prvi kat.Stanot e prazen ima samo montirana kujna i komplet kupatilo so masina za perenje.
070 510 857

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Emira
Потврден огласувач
070510857
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам