1 / 4
Laptop hp 15.6"
4.500 МКД
Цената е фиксна
07.05.2023 22:42

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Dobro socuvan hp laptop 4gb ram i 500gb disk. Samo baterijata ne mu raboti drugo e se perfectno.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
070743333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам