1 / 12
Detski sobi
По Договор
23.04.2023 17:03

Кисела Вода / Скопје

Продавам одлично сочувани елемнти за целосно опремување на две детски соби црвена и зелена (клуб маса / кревет без душек со латофлекс / плакар / работна маса / фиокар со тркалца / комода за телевизор )

димензии:

Клуб маса : 70x70x27
Кревет 205x95x40 3cm
Плакар (без полици) 120x200x50
Коцка под полици: 50x60x60
Работна маса (биро): 150x70x77
Комода за телевизор 130x60x45
Фиокар на тркалца(под биро) 40x52x62

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
072302322
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам