1 / 9
Audi A6
1 €
08.04.2023 20:29

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A6
2.0tdi
150ks
Vo perfektna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078373633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам