1 / 9
Стан за краток престој и ноќевање
1.200 МКД
Денес 12:42

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2014

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Загребска 7а

Се изнајмува стан за краток престој и ноќевање во близина на Клинички центар. Максимален капацитет 4 гости. Целосно опремен, сопствен паркинг, бесплатен WiFi и кабловска ТВ. Цената зависи од бројот на гостите и времетраење на престојот.
Краток престој /до 4 часа/ - 20€
Ноќевање за 1-2 лица - 25€
Ноќевање за 3-4 лица - 30€.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ana
Потврден огласувач
075436516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам