1 / 7
Fiat Punto 1.0
2.550 €
Цената не е фиксна
08.05.2023 15:49

Штип / Штип

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fiat Punto 1.2 2004 година со поминати реални 149000 км. 44 kw/60 коњски сили
Редовно сервисирано и одржувано.
Контакт тел: 078289845 Пале

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Марјан
Потврден огласувач
078365757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам