1 / 12
Audi A3 1.6 TDI 105 ks, 2009 godina
7.650 €
24.03.2023 09:43

Карпош / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A3 1.6 TDI
77kw/105ks
2009 godina

* Vozilot e vo TOP sostojba !

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes E 220 CDI, Avantgarde, 2016 god.

33500 €

Audi A3 1.6 TDI 105 ks, 2009 godina

7650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам