1 / 3
CUBE 29 M FULL CARBON
750 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.05.2023 14:31

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

👍🏻

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vexhi
Потврден огласувач
070999445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам