1 / 1
Термо печки, кварцна и панел како нови
1 €
Цената не е фиксна
19.05.2023 15:11

Битола / Битола

2 термо печки 3,5 kw
1 термо печка 5 kw
2 кварцни греалки со спирали
1 панел
Сите се малку користени и одлично сочувани.
Лице за контакт: Нестор 047 222 596

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
38970691627
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам