1 / 12
SEAT IBIZA 1.4TDI 2007G
3.350 €
29.05.2023 16:23

Велес / Велес

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FULL OPREMA
KLIMA
EURO KUKA SO ATEST
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
077 750 308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам