1 / 2
Dellovi od daf xf105 460 manuell menjaç
5 €
08.03.2023 23:32

Сарај / Скопје

Se shto treba

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Zadin
S.kondovo
Потврден огласувач
075369764
Испрати Е-маил до огласувачот

MAN so kran kiper

14000 €

Osovini od pprikollka

58 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам