1 / 9
Mijalnici...Мијалници
По Договор
09.03.2023 07:58

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🚰Кујнски мијалници со одличен квалитет..
➡️Нарачки на ☎️ 075 622 570
💰Цени од 2.999 ден
🚛 Брза испорака

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Milena
Потврден огласувач
075622570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам