1 / 6
Кафемати..Kafemati
По Договор
09.03.2023 08:00

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Да уживаме во омилениот пијалок со кафематите на Muhler и Homa.
➡️Нарачки на 📞075 622 570. во 📩
💥Гаранција 1 година и обезбеден сервис.
🛻Брза достава низ цела МК

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Milena
Потврден огласувач
075622570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам