1 / 2
Mini dispanzer...Мини диспанзер
По Договор
09.03.2023 08:03

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

➡️Мини диспанзер за чиста вода.✔️
➡️Цена 400 ден✔️
➡️Нарачки на ☎️075 622 570 или во 📩
➡️Погоден за шишиња од 3 до 19 литри. ➡️Должина на силиконското црево 55 см. ➡️Вклучена транзиција (адаптер) за мали и големи шишиња. Со едно полнење на батеријата се испумпуваат околу 100 литри вода.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Milena
Потврден огласувач
075622570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам