1 / 12
Brusalici freza bosch
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.04.2023 08:38

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Prodavam brusalici Bosch
Bormasini busilici
Metabo Aeg makita brusalica
Ispravni 2000den parce
070 535 868

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава / Можна е замена од:

Goran
Потврден огласувач
070535868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам